ASUS Vivobook Pro 16X M7601RM, OLED (90NB0YY2-M00320)
Негізгі сипаттамалары:
Процессор:
Процессор моделі:
6800H
Процессордың жиілігі, ГГц:
3.2
Процессорға интеграцияланған графика:
AMD Radeon 680M
Дискретті бейне карта моделі:
GeForce RTX 3060
Жедел жад көлемі, ГБ:
ЖЖҚ конфигурациясы:
16 ГБ (тақтаға бөлінген)
ЖЖҚ слоттарының саны:
1
Қатты күйдегі жинақтағыш:
Экран диагоналі, дюйм:
Экран ажыратымдылығы:
Барлық сипаттамалары
Барлық сипаттамалары
Амулет Картасы
Прайс бойынша бағасы
939 990 ₸
Дүкендер желісіндегі баға
939 990 ₸
Интернет-дүкендегі баға
Бағалар ҚҚС есебімен көрсетілген
Сіз үнемдейсіз
Несиеге
28 567 ₸ x 60 ай
Бөліп төлеуге
299 997 ₸ x 3 ай
Сипаттамасы
Шығармашылық оңай!
Суық және тыныш
Кинематографиялық сапа
Әмбебап контроллер
Шығармашылық энергиясы
Vivobook PRO 16X OLED белсенді өмір сүру үшін жасалған, оның дәлелі 90 Вт / сағ батарея болып табылады. Мұндай қуат қоры қиял жеткілікті болғанша өнімді болуға көмектеседі. Өзіңіздің сүйікті кафеңізге немесе ашық орындыққа жайғасыңыз-және қайта зарядтауға алаңдамай жасай бастаңыз!
Пернелердің терең жүрісі
Пернелердің терең жүрісі (1,4 мм) теру кезінде үлкен күш қолданудың қажеті жоқ, ал олардың қақпақтарының астындағы резеңке итергіштер саусақтарға жақсы тексерілген қарсылық көрсетіп, айқын тактильді жауап береді. Бұл Пайдаланушының әр пернені басу арқылы тіркеуді анық сезінуі үшін маңызды.
AI көмегімен шуды жою
Дыбыстың жаңа өлшемі
Техникалық сипаттамалары
Жалпы деректер
Өнімнің UID
90NB0YY2-M00320
Өндіруші
Моделi
Vivobook Pro 16X M7601RM-MX071W
Процессор
Процессор
Процессор моделі
6800H
Процессордың жиілігі, ГГц
3.2
Процессордың максималды жиілігі, ГГц
4.7
Ядролардың саны
L3 Кэш жады
16 МБ
Бейнекарта
Процессорға интеграцияланған графика
AMD Radeon 680M
Бейне карта сериясы
Дискретті бейне карта моделі
GeForce RTX 3060
Бейне жады көлемі
6 ГБ
Жедел жады
ЖЖҚ түрі
Жедел жад көлемі, ГБ
ЖЖҚ конфигурациясы
ЖЖҚ слоттарының саны
Ақпарат жинақтағыштары
Қатты күйдегі жинақтағыш
SSD үшін M. 2 ұясы
PCIe интерфейсімен (диск орнатылған), PCIe интерфейсімен (тегін)
Ескертпе
Қатты диск
Экран
Экран диагоналі, дюйм
Экран түрі
Экран ажыратымдылығы
Экранды жаңартудың максималды жиілігі, Гц
Экран жарықтығы, кд/м2
550
Экран беті
Қуат
Батарея Түрі
Литий-ионды (Li-Ion), Алынбайтын
Батарея сыйымдылығы
90 Втч
Қуат адаптері
20 В, 240 Вт