ATX 750W Seasonic SSP-750RT, OEM қуаттау блогы
Негізгі сипаттамалары:
Қуаты, Вт:
750
Стандартқа сәйкестігі:
Аналық платаны қоректендіру коннекторлары:
PCI-E қосқыштарының саны (6-pin):
4
PCI-E қосқыштарының саны (16-pin):
SATA қосқыштарының саны:
6
Molex қосқыштарының саны (4-pin):
6
Барлық сипаттамалары
Барлық сипаттамалары
4.5
Мақала 140148
Өкінішке орай, бұл тауар бітіп қалды.
Түскені туралы хабарлау
Сипаттамасы
Seasonic RT сериясына қуат коэффициентін түзетудің белсенді схемасы бар 350-ден 750 Вт-қа дейінгі қуат көздері кіреді. Барлық құрылғылар 80 PLUS Gold стандартының талаптарына толық жауап береді. Бұл қуат көздері кіріс токтары мен кернеулердің кең ауқымын қолдайды, бұл олардың әмбебаптығын қамтамасыз етеді. Сериядағы барлық құрылғыларда PCIe және SATA қуат кабельдері бар және соңғы Intel және AMD платформаларымен үйлесімді. Сонымен қатар, олар қысқа тұйықталудан, артық кернеуден және шамадан тыс жүктемеден қорғаумен жабдықталған.
Техникалық сипаттамалары
Жалпы деректер
Өнімнің UID
SSP-750RT OEM
Өндіруші
Моделi
SSP-750RT
Негізгі параметрлер
Пішін факторы
ATX 12V нұсқасы
Қуаты, Вт
750
Стандартқа сәйкестігі
Кабельдер мен қосқыштар
Аналық платаны қоректендіру коннекторлары
Видеокартаны қосу схемасын қолдау
6 pin, 8 pin, 6+6 pin, 6+8 pin, 8+8 pin , 8+8+8 pin
4
PCI-E қосқыштарының саны (2-pin)
SATA қосқыштарының саны
Floppy қосқыштарының саны (4-pin)
1
Электрлік параметрлер
Кіріс кернеуі
100 ~ 240 В