ATX 750 W DeepCool PK750D-F20 қуаттау блогы
Негізгі сипаттамалары:
Қуаты, Вт:
750
Стандартқа сәйкестігі:
Аналық платаны қоректендіру коннекторлары:
PCI-E қосқыштарының саны (6-pin):
4
PCI-E қосқыштарының саны (16-pin):
SATA қосқыштарының саны:
8
Molex қосқыштарының саны (4-pin):
4
+12В желісіндегі шығыс тогы, A:
62.5
Барлық сипаттамалары
Барлық сипаттамалары
4.9
Мақала 177258
Өкінішке орай, бұл тауар бітіп қалды.
Түскені туралы хабарлау
Сипаттамасы
80 PLUS bronze сәйкестігі
DC-DC түрлендіргіші
+3,3 В және +5 В шиналарға арналған DC-DC түрлендіргіші кернеуді дәлірек реттеуге және жүйенің келесі буын компоненттерімен үйлесімділігін жақсартуға көмектеседі.
ERP lot 6 сәйкестігі
Техникалық сипаттамалары
Жалпы деректер
Өнімнің UID
R-PK750D-FA0B-EU
Өндіруші
Моделi
PK750D-F20
Негізгі параметрлер
Пішін факторы
ATX 12V нұсқасы
Қуаты, Вт
750
Қуат коэффициентін түзету (PFC)
Стандартқа сәйкестігі
ПӘК (тиімділік)
85% при типичной нагрузке
Кабельдер мен қосқыштар
Аналық платаны қоректендіру коннекторлары
Видеокартаны қосу схемасын қолдау
6 pin, 8 pin, 6+6 pin, 6+8 pin, 8+8 pin , 8+8+8 pin
PCI-E қосқыштарының саны (2-pin)
SATA қосқыштарының саны
8
Кабельдердің ұзындығы
50 см питание мат. платы
61 + 11 см питание CPU
52 + 11 см PCI-E
2 x 40 + 10 + 10 + 10 см SATA
40 + 10 + 10 + 10 см Molex
Электрлік параметрлер
Кіріс кернеуі
100 ~ 240 В
Кіріс жиілігі
+ 3.3В желісіндегі шығыс тогы, A
20
+5В желісіндегі шығыс тогы, A
20
+12В желісіндегі шығыс тогы, A